Auto Gaz Ciejka - Auto Serwis Jastrzębie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3758
Wyświetlony: 2093
Wygasa: 10-05-2022 00:44
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt Tel. stacjonarny: 32 474 04 58
Tel. komórkowy: 533 322 996

ul. Gagarina 28D,
44-268 Jastrzębie-Zdrój
Dodane 19-04-2020 00:50
Autor
Jastrząbek (35)
5.00 ( 1 głosów )

Opis

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm związanych z instalacjami gazowymi

INSTALACJE GAZOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm związanych z instalacjami gazowymi. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w przystosowaniu samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym - auto-gazem.

SERWIS MECHANICZNY

Wykonujemy różnego rodzaju naprawy mechaniczne samochodów osobowych. Kompleksowo naprawimy wszelkie podzespoły mechaniczne w Twoim samochodzie.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

W większości samochodów za prawidłową ich prace odpowidzialny jest komputer. Dzięki zastosowaniu najwydajniejszego sprzętu i oprogramowania szybko zlokalizujemy i usuniemy usterkę.

HAMOWNIE PODWOZIOWE - DYNO PROJECT

Hamownie podwoziowe to specjalistyczne maszyny pomiarowe, dzięki którym dokonujemy precyzyjnych pomiarów mocy i momentu obrotowego Twojego samochodu.

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Poprawne działanie każdego elementu zawieszenia zapewnia wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo, a także ogranicza zużycie elementów samochodu, zwiększając jego trwałości.

SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo i regularnie. Zakres prac przy układzie klimatyzacyjnym w dużej mierze zależy od jego stanu i sprawności.

NAPRAWY SILNIKA

Praca przy silnika to bardzo skomplikowana sprawa. Przy rozbieraniu silnika na części konieczna jest wymiana wszelkich elementów szczelnych i akcesoriów zabezpieczających. 

SERWIS SKRZYNI BIEGÓW

Gdy Twoja skrzynia biegów sprawia problemy może być konieczna wizyta w warsztacie. Wykonujemy wstępną diagnozę i  przechodzimy do czynności serwisowych.

Zapraszamy

Czytaj więcej na temat instalacji LPG- auto gaz na naszej oficjalnej stronie internetowej

Informacje dodatkowe

Typ oferty Oferuję

Lokalizacja


ul. Gagarina 28D, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, 44-268

Ocena

Jakość
Stawki cenowe
Obsługa Klienta

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić