Skip to main content

O Portalu wJastrzebiu.pl


O NAS

Czym jest Portal wJastrzebiu.pl

Portal wJastrzebiu.pl powstał z inicjatywy lokalnej firmy zajmującej się marketingiem internetowym oraz przyjaciół, głównie firm z Jastrzębia-Zdroju.

Portal jest częścią budowy Infromacyjnej Społeczności miasta Jastrzębie-Zdrój w skład której wchodzi wyszukiwarka miejska Jaspedia.pl, serwis mieszkańców Jastrzebianie.pl, serwis ogłoszeń drobnych oraz katalog firm.

Portal jest odpowiedzią na potrzeby. Mieszkając w Jastrzębiu-Zdroju chcemy mieć łatwy i szybki dostęp do informacji. A Wy? Możecie pomóc w budowie IS. Zobaczcie poniżej jak!

  • Wyszukiwarka miejska Jaspedia.pl

    Pierwsza w mieście wyszukiwarka, która wyszukuje wyniki z wielu stron związanych wyłącznie z miastem Jastrzębie-Zdrój. Jaspedia.pl oparta jest o nowoczesne technologie Google. Możesz zgłosić stronę do wyników wyszukiwania.

  • Darmowe drobne ogłoszenia

    Łatwe dodawanie i zarządzanie ogłoszeniami drobnymi dla mieszkańców oraz firm z Jastrzębia-Zdroju i okolic. Możesz dodać drobne ogłoszenie lub ofertę, która znajdzie się w wyszukiwarce Jaspedia oraz zwiększy zasięg Twoich działań.

  • Baza firm z Jastrzębia-Zdroju

    Możliwość zamieszczenia nieodpłatnie i dożywotnio firmy lub organizacji z Jastrzębia-Zdroju lub okolic w katalogu firm, dzięki czemu szybko  znajdzie się w wynikach wyszukiwania Jaspedia.pl. Możesz dodać firmowy wpis i pomóc w znalezieniu miejsca w Jastrzębiu.