Skip to main content

Polityka prywatności Portalu wJastrzebiu.pl


Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Użytkowników przez Katalog Stron Ahoj!,  prowadzony pod adresem www.ahoj.link (dalej zwany Serwisem) przez firmę Ahoj.pro Marcin Wójcik z siedzibą przy ul. Niepodległości 57b, 44-336 Jastrzębie-Zdrój wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 6332121292, REGON: 241709387. (dalej zwanego Właścicielem).

Właściciel dokłada wszelkich starań w celu poszanowania prywatności Użytkowników i ochrony informacji osobowych udzielonych podczas korzystania z Witryny oraz podejmuje wszelkie niezbędne w tym celu działania.

W czasie wizyty w Serwisie, automatycznie gromadzone są informacje dotyczące przeglądarki odwiedzającego, adresu IP komputera, typu systemu operacyjnego, czasie wizyty, liczbie obejrzanych stron oraz w jaki sposób do nas trafił. Informacje te nie są łączone z danymi osobowymi subskrybentów, dzięki czemu internauci pozostają anonimowi. Dane statystyczne o ruchu Użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych obszarów Serwisu czerpane są również z plików "cookies" (ciasteczek), zapisywanych przez serwer na dyskach twardych odwiedzających. Dane te są zbierane przez zewnętrzne, powszechnie wykorzystywane na rynku systemy internetowe do gromadzenia statystyk odwiedzin stron internetowych.

Właściciel gromadzi następujące dane osobowe za pośrednictwem Serwisu oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji w Serwisie:

  • nazwa użytkownika,
  • login,
  • adres poczty elektronicznej


Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne do pełnego korzystania z wszystkich narzędzi Serwisu. Niezarejestrowany Użytkownik nie może edytować umieszczonych przez siebie treści ogłoszeń i wpisów oraz wystawiać komentarzy i opinii.

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W celu realizacji tego uprawnienia prosimy o korzystanie z opcji w ramach swojego konta lub kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane gromadzone podczas korzystania z Serwisu są wykorzystywane do prawidłowej realizacji jego założeń, m. in. śledzenia statusu dodawanych wpisów, dokonywania w nim zmian na życzenie Użytkownika. Użytkownicy zachowują prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia swoich danych. Czynności tych dokonać można z poziomu Serwisu po zalogowaniu lub poprzez kontakt z obsługą Serwisu.

Właściciel zastrzega sobie prawo do wykorzystania powyższych danych do przesyłania informacji o produktach, usługach, aktualnych ofertach oraz newslettera.

W przypadku niektórych form płatności, dane Użytkowników mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych, w celach realizacji zamówienia i dostarczenia przesyłki. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób.

Ponadto, podane przez Użytkownika informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.

Właściciel dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć dane Użytkowników i ochronić je przez działaniami osób trzecich.  Starania te mogą okazać się niewystarczające w przypadku nie zachowania zasad bezpieczeństwa. W szczególności Użytkownik powinien zachować w poufności login i hasło do Serwisu i nie udostępniać ich osobom trzecim. Właściciel nie będzie zwracał się o ich podanie, z wyjątkiem sytuacji logowania się do Serwisu. W celu uniemożliwienia korzystania z konta osobom nieuprawnionym należy wylogować się po zakończeniu korzystania z Serwisu.

Istnieje możliwość podglądu i edycji danych w każdym czasie, po zalogowaniu się do Serwisu z użyciem loginu oraz hasła. W sytuacji utracenia hasła lub w przypadku wystąpienia innych problemów z logowaniem, prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podmiot zbierający dane:
Ahoj.pro Marcin Wójcik
ul. Niepodległości 57b, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 6332121292, REGON: 241709387

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

Pytania i zastrzeżenia dotyczące ochrony prywatności prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.